Červenec 2010

Homosexualita

27. července 2010 v 0:05 | hvezdnysnilek2 |  téma
Tahle písnička, která teď hýbe vysíláním, musí rozesmát snad každého.

***
Ačkoli k této menšině sama nepatřím, nemůžu než souhlasit s jejím voláním po toleranci a rovnoprávnosti. Ačkoli představa, že bych měla být dítětem vychovávaným takovým párem... no nevím, bylo by to hodně netradiční.

Nedávno se tady v Brně odehrála následující akce:

Já jsem se jí neúčastnila, ale i ze záznamů mě dost "nadzvedlo" řádění pravice a křesťanských extremistů. Tito lidé podle mě nemají soudnost ani přehled.
Škoda jen, že podobné akce u nás nemají podobnou radostnou a pestrou festivalou atmosféru jako v zahraničí a mnohdy zde jde přímo o úraz...
Dnešní doba přeje nejen globalizaci, ale i pluralitě a toleranci. Škoda že u nás v ní stále směřujem nějak pomaleji, jako ostatně v mnohém jiném...

Ale přece jen: šokuje snad dnes ještě někoho tento kdysi skandální klip Lucie Bílé???
Jestli - dřív a dnes

26. července 2010 v 20:26 | hvezdnysnilek2 |  básně - moje i jiných autorů
ooo
Jestli je láska choroba,
pak oznamte mé úmrtí,

jestli je láska náhoda,
pak vyjádřete mé dojetí,

jestli je láska odměnou,
pak řekněte můj velký dík,

jestli je láska květinou,
ode dneška budu zahradník!

(jedna z mých prvních básní napsaná cca v mých 17 letech)


ooo

Tisíce slov nestačí
říct, v čem všem jsi jinačí,
tisíce slov, tisíce obrazů,
nevyjádří, že jsi bez kazu.

Jak jen ty dokážeš okouzlit,
temnému dni dodat svit,
a chladné srdce rozehřát,
tak naučit člověka zas mít rád.

Slzy, co kanou temnou nocí,
splývají se tmou tajemnou mocí,
píší do ní nekonečný příběh,
pak uléhají k spánku
na hebký mech.

(napsáno pro téhož člověka dnes )

Chci ti do písku verše psát...

26. července 2010 v 13:53 | hvezdnysnilek2 |  básně - moje i jiných autorů
lll

... aby ti je vlny zanesly...


Freak Out

26. července 2010 v 2:02 | hvezdnysnilek2 |  obrázky na téma

Zelenina :DDD

25. července 2010 v 22:49 | hvezdnysnilek2 |  vtipy a vtipné obrázky
mmm

O zmrzlině :-)

25. července 2010 v 0:39 | hvezdnysnilek2 |  vtipy a vtipné obrázky
fff
eeeee
ggg
skutečně teplá zmrzlina

Sexuální harašení v říši rostlin

23. července 2010 v 2:05 | hvezdnysnilek2 |  vtipy a vtipné obrázky
Bramborový penis

Zelenina i ovoce někdy umí být pěkně pohlavně nekorektní.

Máme tu léto, období letního flirtování, krátkodobých vztahů, prázdninových lásek - ale jak se zdá, tak my lidé na tyto věci nemáme monopol. Do zelí nám leze zelenina a ovoce, které se nám někdy vytvarují do takové podoby, že absolutně nemáme pochyby o tom, co je to zač.

Výmluvný tvar

Lidé vždy rádi hledají nečekané souvislosti na nevídaných místech a když to má navíc co do činění se sexem, oblíbenou to lidskou kratochvílí, tím lépe.

Mrkvový pár

S výpěstky tohoto druhu se farmáři i drobní pěstitelé vždy rádi pochlubí. Koneckonců, najít takový skvost je mnohdy pracnější než nalezení čtyřlístku. Řada národů, zejména asijských, pak věří, že konzumace ovoce a zeleniny erotického tvaru má nepochybný vliv na potenci a plodnost.

Pan Mrkvička

Kde se ale tyto roztodivné tvary berou? A proč se přírodě tak často daří vyloženě sexuální tvary? Odpověď jsme hledali u soukromého zemědělce Jana Vorlíčka z Nymburska. "Za částí takových tvarů mohou genomové mutace. Stejně jako může u lidí dojít třeba k Downovu syndromu, což se projeví i na vzhledu člověka, mohou podobné jevy nastat i u rostlin. Dalším důvodem jsou například srostlé plody, které vyrůstaly blízko sebe a byly k sobě tlačeny například větvemi, takže nakonec došlo k jejich částečnému splynutí," říká pan Vorlíček.

I vagína se občas najde

A vzápětí vysvětluje, proč tak často vídáme podobné jevy u mrkví či brambor. "Části rostliny, které rostou pod zemí, jsou samozřejmě ovlivněny kvalitou a tvrdostí zeminy, ale také různými kamínky a dalšími příměsemi. Když začne vyrůstat malá mrkev, stačí drobný kamínek k tomu, aby se kořen rozdělil na více částí. O zbytek už se postará lidská představivost," usmívá se Vorlíček.

Mrkvový sameček

Fakt, že tvarování zeleniny a ovoce je velmi snadné, nedává některým pěstitelům spát. Čínský farmář Chao Sien-Čang zjistil, že jeho hrušky jsou tak měkké, že není problém dát jim jakýkoliv tvar. Dlouho mu trvalo, než našel optimální materiál, kterým mladou hrušku obalí a donutí ji vyrůst do požadované podoby, ale nakonec se podařilo a tvarované hrušky prodává zhruba desetkrát dráže než ty obyčejné. A jdou na dračku.

Tvarovaná hruška

Hrušky vypadají jako malí buddhové, ale jde o podobu dítěte. Číňané si je kupují a konzumují kvůli již výše zmíněné víře v nárůst potence. Chao Sien-Čang ale neusíná na vavřínech a chystá mnoho dalších inovací, například hrušky v podobě slavných osobností nebo právě velmi žádané erotické tvary - penisy, vagíny, ňadra. "Je to zlatý důl," usmívá se čínský farmář, "Je to pořád tatáž hruška jako dříve, jen vytvarovaná, a lidé jsou hned ochotni za ni platit. Na hrušky-penisovky už mám tisíce objednávek, už se těším na podzim."

Ztopořená broskev

Většina erotických tvarů ovoce a zeleniny - kromě zmiňovaných čínských hrušek - je dílem náhody. Lidé mají tendenci hledat v přírodních útvarech různé známé věci. Proto lidi odedávna fascinovaly dřevěné samorosty nebo skalní pískovcové útvary. Zelenina a ovoce jsou na tom podobně - a na rozdíl od pískovcové skály si takový skvost můžete vystavit doma.

Bramborové srdce

Jak totiž tvrdí jeden holandský hoteliér - potraviny tohoto tvaru skutečně přispívají k lepšímu sexu. Ne že by měly nějaké zázračné účinky - pořád je to jen obyčejná mrkve, brambor či pomeranč - ale dokážou svým tvarem člověka pobavit, rozesmát, uvolnit a přitom navést jeho myšlenky na sex. "Když v našem hotelu mají být ubytováni například novomanželé na líbánkách, snažíme se na jejich stůl v restauraci umístit nějakou podobnou eroticky laděnou zeleninu či ovoce, třeba jen jako dekorační předmět, když ne jako součást jídla. Ohlasy jsou naprosto pozitivní."

Postavička

Tak to vidíte, nakonec to není zelenina a ovoce, komu sexuálně haraší. Pořád jsme to jen my, lidé, kteří se snažíme vidět naše oblíbené záležitosti i tam, kde by je normálně nikdo nehledal. A to je dobře, protože fantazii je potřeba podporovat - a týká-li se sexu, tak dvojnásob!Muži a ženy

19. července 2010 v 23:15 | hvezdnysnilek2 |  vtipy a vtipné obrázky
kkk
Přijdou se rozšoupnout dva manželské páry do kasina. Ženy si chtějí společně vsadit v ruletě, ale přemýšlejí, na jaké číslo.
Jedna povídá: "Kolikátky máš prsa?"
"Dvojky."
"Já trojky. To je dohromady pět, takže vsadíme na pětku."
Vsadí na pětku a skutečně vyhrají.
Chlapi si říkají, že je to dobrá metoda.
"Kolikrát po sobě se ti postaví?" říká jeden druhému.
"Třikrát."
"Mně čtyřikrát. To je dohromady sedm, takže vsadíme na sedmičku. "
Ruleta se roztočí, kulička běhá jako šílená a zastaví se na dvojce: "No vidíš, vole. Kdybysme nekecali, mohli jsme bejt v balíku!"

***
Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka jí poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká:
"Hele, Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek."
Nasadí si prstýnek na ruku a říká:
"A on mi i je."
Manžel na ni kouká a říká:
"To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."
  
***
Počty v lásce:
chytrý muž + chytrá žena = románek
chytrý muž + hloupá žena = svobodná matka
hloupý muž + chytrá žena = svatba
hloupý muž + hloupá žena = vysoké sociální dávky

Duhové charaktery

19. července 2010 v 23:01 | hvezdnysnilek2 |  obrázky na téma
kkk
lll
mmm
nnn
ooo
ooo
ppp
qqq
rrr
ttt
uuu
vvfv
wwwww
yyyyxxx
yyy
zzz


Zdroj: avatary nokia